Desktop^

Tablet^

Mobiel^

Grond of Zand nodig of overbodig?

Heeft u Grond of Zand nodig of is het overbodig?

Dijkshoorn Recycling en Rechain Afvalcontainers werken nauw samen in het afvoeren en leveren van Zand- en Grondproducten. Om u efficiënt en professioneel van dienst te kunnen zijn, kunt u op deze pagina en afhankelijk van uw vraag direct bestellen of een begroting aanvragen.

Wilt u van uw Grond of Zand af?

In ons wagen- en machinepark vindt u knijperauto’s, kippers, trailers, trekkers met karren, kranen, grijpers en shovels. Ons materieel is geschikt voor de weg en onverhard terrein. Onze chauffeurs zijn professionals die werken met modern materieel.

Zand afvoeren
Ik wil graagm3 afvoeren

Afhaallocatie

Heeft u Grond of Zand nodig?

In ons assortiment vindt u diverse grond- en zandproducten zoals:

  • Bomengrond
  • Zwarte tuinaarde
  • Bordesgrond
  • Straatzand / Ophoogzand
  • Drainzand
  • Brekerzand
  • Menggranulaat

Heeft u (los gestort) 6 m3 of minder nodig?

Heeft u (in Big-Bags) 12 m3 of minder nodig?
Check: https://www.rechaincontainers.nl/grondsoorten/ en bestel direct!

Heeft u (los gestort) 7 m3 of meer nodig?
Heeft u (in Big-Bags) 13 m3 of meer nodig?

Vraag hier uw prijs aan:

Zand nodig
Ik wil graagm3 laten bezorgen

Afleverlocatie

Check: https://www.dijkshoornbleiswijk.nl/onze-bedrijven/dijkshoorn-bleiswijk/

Wij verzorgen de verwerking van uw Grond- en Zandafval

Dijkshoorn Recycling is actief in ‘Re- en Precycling’*. Daarbij zijn we specialisten in het recyclen van o.a. Grond en Zand. Meer lezen over Dijkshoorn Recycling en/of Multi Terra Grondsoorten en Substraten

* Re- & Precycling
Recycling is het verwerken van afvalmateriaal tot nieuwe grondstoffen, zodat deze opnieuw gebruikt kunnen worden. Dit doen wij o.a. met grond-, zand-, puin-, groen- en tuinafval. Deze producten zetten wij onder klimatologisch ideale omstandigheden (overdekt en gecontroleerd) om tot nieuwe producten zoals bijvoorbeeld substraten, vruchtbare grondsoorten, compost, biomassa en granulaten (dit laatste bij https://www.van-woerden.nl )
Onder Precycling verstaan wij het innemen van afvalstoffen, deze uitsorteren en aanbieden bij andere verwerkers en gespecialiseerde recyclingbedrijven. Dit doen wij onder andere met houtafval, bouw- en sloopafval, dakafval, grofvuil en zwaar vervuilde grond of zand.

Scroll naar boven